KONST / Litografier / Färglitografi 14477260
nr 1447 7260
Färglitografi
Cathrine Kyriakides. Signerad, numrerad 64/100, daterad 85. Färglitografi, bildmått: 21x30, yttermått inklusive ram: 32x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:54:12
7/2 16:39:29
100 kr
7/2 18:14:49